st-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za koju djevojku bi dao svoj glas???

2 posters

Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  kalazze pon vel 08, 2010 2:18 pm

Imate priliku glasat za po vama najljepsu djevojku,koja ce biti proglasena za jednu od glavnih promoterki AXE dezodora u Hrvatskoj.Ima jos 11 dana do kraja i trenutno vodi Viktorija Sebalj sa 250 glasova.Ova djevojka je ja mislim bila i u jednom magazinu za muskarce.Eto ako tko ima malo vise slobodnog vremena nek baci svoj glas..mislim da svakako vrijedi jer je lijek za oci.

Evo link!
https://www.youtube.com/watch?v=2HU8xqBch_U
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  originalan88 pon vel 08, 2010 2:30 pm

hmmmm fine su djevojke ja neznam odlucit ali vjerojatno cu dati svoj glas za Dariu iako ima sad jako malo Shocked tako joj vidim ljepotu hehe Smile

originalan88

Broj postova : 4
Registration date : 08.02.2010

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  kalazze pon vel 08, 2010 6:03 pm

originalan88 je napisao/la:hmmmm fine su djevojke ja neznam odlucit ali vjerojatno cu dati svoj glas za Dariu iako ima sad jako malo Shocked tako joj vidim ljepotu hehe Smile

Pa zaista ne kuzim kaj ti se bas ona svidjela,ali dobro,razliciti ukusi.Inace generalno po meni su sve lijepe..jer za mene ne postoje ruzne djevojke nego manje lijepe,lepe i prelijepe..Smile
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  originalan88 pon vel 08, 2010 6:10 pm

hehe blago ti ja rijetko vidim lijepe mozda bi trebao mjenjat ili operirat oci Wink

originalan88

Broj postova : 4
Registration date : 08.02.2010

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  kalazze pet vel 12, 2010 11:48 am

originalan88 je napisao/la:hehe blago ti ja rijetko vidim lijepe mozda bi trebao mjenjat ili operirat oci Wink

hehhehe..ak to mislis,slobodono ti idi na pregled ociju..ali Daria...hahhahaha
Definitivno ce pobjediti ili Iva ili Viktorija..ajmooo ima jos 7 dana...Smile
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  originalan88 pet vel 12, 2010 1:36 pm

da definitivno ce od njih tri nekoja pobjedit ali moze se jos svasta desavat tjedan dana je puno Wink

originalan88

Broj postova : 4
Registration date : 08.02.2010

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  kalazze pet vel 12, 2010 4:10 pm

originalan88 je napisao/la:da definitivno ce od njih tri nekoja pobjedit ali moze se jos svasta desavat tjedan dana je puno Wink

Koje tri?Jer treca im gleda u ledja iz ogromne daljine..mada bi volio da na trecem mjestu zavrsi Jelena Jankovic..ona to zasluzuje...kuzis??? cheers
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  originalan88 pet vel 12, 2010 5:29 pm

kalazze je napisao/la:
originalan88 je napisao/la:da definitivno ce od njih tri nekoja pobjedit ali moze se jos svasta desavat tjedan dana je puno Wink

Koje tri?Jer treca im gleda u ledja iz ogromne daljine..mada bi volio da na trecem mjestu zavrsi Jelena Jankovic..ona to zasluzuje...kuzis??? cheers

da ali mislio sam na ovaj tri o kojima prije tog smo spomenuli: iva viktorija i daria, mislim one imaju najvise sansa a mozda i jelena, da, a pojma nemam kako je trenutno stanje

originalan88

Broj postova : 4
Registration date : 08.02.2010

[Vrh] Go down

Za koju djevojku bi dao svoj glas??? Empty Re: Za koju djevojku bi dao svoj glas???

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.