st-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

2 posters

Go down

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza??? Empty Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

Postaj  kalazze čet lip 09, 2011 11:39 am

Dragi filmoljupci!!!!
Da li mislite da imate dovoljno filmskog znanja, kako bi uspjeli da po malim motivima, pogodite o kojem je filmu rijec???
Nije toliko tesko skuzit petnestak filmova, ali za svih trideset pak treba odredjeno znanje...
Ja sam trenutno kod 23 filma koje sam skuzio, napisat cu vam koji su, ali prvo vi pokusajte da pogodite Smile))
Pa zajedno da dodjemo do 30 Smile
https://www.youtube.com/watch?v=KFsgli8xeBchttps://www.youtube.com/watch?v=KFsgli8xeBc
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza??? Empty Re: Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

Postaj  robertinho čet lip 09, 2011 1:39 pm

E postavio si 2x link Smile
Inače ja sam pronašao već petnaest komada..trebalo mi je negdje oko pola sata.
I neću vam otkriti o kojim se radi jer je u pitanju nagradna igra..znam da sam pakostan, ali malo se potrudite..=)
Ako baš ne budete znali 2,3 dana prije završetka možda vam i otkrijem.. Smile
robertinho
robertinho

Broj postova : 4
Registration date : 21.02.2011

[Vrh] Go down

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza??? Empty Re: Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

Postaj  kalazze sri lip 15, 2011 2:49 pm

Pa to sam namerno stavio dva, da se slucajno ne omane... Razz
Reci koliko imas rjesenja????
Mozda bi mogli zajedno da skupimo svi trideset?
Ili da se mjenjamo ko sto bi slicice mjenjali????
Sto mislis, vrjedna je nagrada u pitanju da se tek tako propusti... Smile
kalazze
kalazze

Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 02.11.2009

[Vrh] Go down

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza??? Empty Re: Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

Postaj  robertinho sri lip 15, 2011 2:57 pm

Pa i ne znam baš ipak si mi ti jedan od konkurenata, i ne znam dal bi bilo korektno. Ja sam inače sakupio skoro svih 30, kad kažem skoro, znači fale mi 3 Smile Ali mogli bi neki dil da napravimo..prvo ti meni napišeš koje si sakupio i kolkiko pa ću ti onda i ja neke moje otkrit Wink
robertinho
robertinho

Broj postova : 4
Registration date : 21.02.2011

[Vrh] Go down

Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza??? Empty Re: Koliko filmova mozete da pogodite sa crteza???

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.